1
SPANESI

Три кільця з шістьма силовими вежами, що встановлюються в будь-яке положення простим пересуванням.

Три стапеля, кожен з яких обладнаний ножничним підіймачем моделі SL170 з підйомом до 1550 мм і вантажопідйомністю 5 т. Два бічних 5-метрових стапеля включають в себе універсальні шаблони, 5 крос-балок довжиною 1800 мм, заїзні трапи, інструментальний візок, систему Mc Pherson і спеціальні захвати для MERCEDES, BMW і HONDA-ROVER.

Середній стапель: 5 м в довжину, 1550 мм у висоту, вантажопідйомність 5 000 кг.

Він також оснащений 16 опорними стійками, які утримують заїзні трапи. Як тільки автомобіль піднято, захвати можуть бути введені в стійки простим рухом, а центральні платформи - вилучені. Автомобіль залишається підвішаним на чотирьох платформах, що дозволяє уникнути зайвої витрати часу і запобігає зміщення його ваги за межі опорної поверхні.

Середній стапель особливо зручний для ремонту машин, що мають невеликі або середні ушкодження, а також придатний для виконання складних операцій по витягуванню (автобуси, позашляхові автомобілі, автомобілі з потужними двигунами і т.п.)

* 100-TB
* Підлоговий стапель з колесами довжиною 4 або 5 м, з 2 крос-балками і верхньою рухомої опорою, 4 захопленнями, рамою і силовою вежею.
* З ВИБОРУ:
Захвати для Mercedes / Honda-Rover / позашляхових автомобілів / BMW / Renault - Nissan.

Опорні стійки для механічних частин.

Телескопічний витягуючий маніпулятор для стапеля.

Система електронного вимірювання Touch.

Економічний набір захоплень для позашляхових автомобілів.


Універсальний шаблон SPANESI - необмежені можливості в кузовному цеху

Універсальний шаблон SPANESI - необмежені Можливості в кузовного цеху


Універсальний шаблон Spanesi був виготовлений в 1990р.

Цей шаблон, спроектований самим паном Ораціо Спанезі і виготовлений в кузовному цеху компанії Spanesi, і до цього дня залишається предметом детального вивчення з тим, щоб пристосувати його для ремонту всіх видів пошкоджень кузова.

Компанії Spanesi вдалося об'єднати сильні сторони різних систем для того, щоб зробити роботу користувача більш легкою. Таким чином, наш клієнт може здійснювати ремонт усіх видів автомобілів, одночасно проводячи вимірювання за допомогою шаблонів. Компанія Spanesi також вивчила різні проблеми, з якими працівники кузовного цеху стикаються щодня, і запропонувала їх рішення, розробивши відповідні продукти.

Причини, що спонукали Spanesi до створення універсального шаблону, різні. Серед них, наприклад, можна назвати прагнення до скорочення ваги установки, необхідність монтажу і демонтажу важких траверс, проблеми при встановленні шаблонів, високі ціни на оренду обладнання та брак шаблонів для нових моделей. До них відносяться і бажання скоротити втрати часу і зайві трудовитрати.

Універсальний шаблон Spanesi дозволяє здійснювати ремонт усіх видів автомобілів, представлених на ринку, включаючи і ті, що будуть вироблені в майбутньому, вантажних і промислових, а також позашляхових автомобілів всіх марок і моделей з використанням одного набору універсальних шаблонів. У нього входять 5 надійних ковзних траверс (що встановлюються на стапель спільно з базовими поверхнями і трапами), що дозволяє швидко закріплювати автомобіль за допомогою захоплень і шаблонів.

На багатьох автомобілях відсутня відбортовка порогу (наприклад, BMW, Mercedes, Nissan і Renault) і, у зв'язку з цим, вони потребують особливих захопленнях для їх фіксації. Завдяки універсальному шаблону ми можемо закріпити будь-який автомобіль за 4 анкерних точки на рамі без використання захоплень яких додаткових стійок або пристосувань. До того ж, якщо автомобіль оснащений звичайної відбортовкою порогів, Spanesi рекомендує здійснювати кріплення за допомогою шаблонів замість звичайних захоплень, що дозволить запобігти появі слідів від проведення ремонту.

Універсальний шаблон також зручний для фіксації автомобілів з пластиковими чохлами, бічними обтічниками й спойлерами, для демонтажу яких потрібно багато часу.

Рейково-шестерна система, з'єднана з універсальним шаблоном, дозволяє піднімати і опускати автомобіль на тих же шаблонах і крос-балках, пересуваючи їх за допомогою гайкового ключа з тріскачкою, що поставляється з набором.

До того ж, якщо гайковий ключ вставлений в зубчасте колесо поруч з траверсою, одна або дві траверси можуть пересуватися одночасно з пересуванням автомобіля назад або вперед в залежності від ситуації.

Блокування траверс здійснюється у верхній частині, тому для кріплення всіх болтів достатньо одного ключа.


Багатоцільовий верстат. Перша система, укомплектована для швидкого і точного виконання всіх видів ремонту

     • Поставляється з підйомником, оснащеним пантографом, модель SL 170: вантажопідйомність 5000 кг, висота підйому 1550 мм.
     • Pista: Система багатовекторного витягування, в якій силові вежі пересуваються по всьому периметру навколо стапеля і можуть бути зафіксовані в будь-якому положенні, в будь якому місці за допомогою пневматичного ключа. Розміщення силових башень не має обмежень. Легкість доступу до нижніх частин стапеля. Система Pista оснащена 5-метровим стапелем, але при цьому займає мінімальний простір.
     • Універсальний шаблон Superstar: Розроблено у відповідності до критеріїв раціональності і ергономічності. Він є єдиним в світі шаблоном, що дозволяє здійснювати витягування вгору і вниз одночасно з пересуванням крос-балок самого шаблону за допомогою рейково-шестерінчатою системи.
     • Пересування по рамах забезпечує швидке та легке розміщення шпинделів і захоплень на анкерних точках. Mc Pherson є вимірювальним приладом, розробленим за революційними критеріями. Він оснащений дверима для швидкого розміщення приладів і дозволяє не тільки вимірювати і вивіряти звичайні точки на амортизаторах, але також будь-яку точку на верхньому корпусі. Pista дозволяє оперативно усувати легкі, середні і важкі ушкодження, гарантуючи швидкість, точність і висока якість виконання, зменшуючи трудозатрати. Pista придатна для усунення легких, середніх і важких пошкоджень на всіх марках і моделях автомобілів минулого, сьогодення і майбутньогоЗагальні аксесуари


Підлоговий стапель з 2 колесами, силова вежа, 1 універсальний шаблон і 1 вимірювальна система Mc Pherson. Для розміщення автомобіля вам буде потрібно підйомник з двома колонами.

Однією з основних характеристик стапеля 102 є можливість додавання підйомника і набору платформ. Таким чином стапель 102 стає стапелем 106 без необхідності внесення будь-яких змін!


Нова система DAYTONA PLUS дозволяє зберігати стапель повністю зануреним у приямок. Таким чином ніщо не заважає пересуванню автомобілів.

Ця нова унікальна система також робить можливим і легким кріплення на ній будь-який вид автомобілів (особливо автобусів, мініавтобусів і вантажних).

Революційність даної системи полягає в рухливості платформи, керованої пневматичною системою, причому приямок навколо стапеля повністю закритий.

Це забезпечує легкість і зручність доступу при проведенні робіт з автомобілем з використанням зварювальних та інших інструментів. Якщо ж робоча станція не використовується, вона все так само компактна і може служити як підйомник для проведення швидкого і зручного ремонту.
 

 MINIBENCH - це підйомник особливо для кузовного цеху; екертрогідравлічна версія; оптимальний для всіх фазах роботи.
 

 
TOUCH - універсальний електронний вимірювальний інструмент, що дозволяє швидко провести діагностику несправності автомобіля, здійснити його ремонт, видати сертифікат про правильний ремонт і виміряти всі механічні компоненти.
 
ДІАГНОСТИКА і ГАРАНТІЯ автомобіля:
- Максимальна швидкість без використання адаптерів
- Швидка установка обладнання
- Використання будь-яких підйомників
- Простота у використанні, завдяки зручному програмному забезпеченню
- Наявність бази даних з усіма головними характеристиками шасі і підвісок
- Можливість створити власну базу даних
- Прилад TOUCH, крім цього, дозволяє заміряти всі механічні компоненти автомобіля, в зібраному або розібраному вигляді, щоб можна було провести діагностику кожного механічного компонента окремо
- Роздруківка легко піддається розшифровці документа про діагностику і сертифікацію
 
РЕМОНТ автомобіля:
- Ремонт може здійснюватися на будь-якому рихтувально стенді
- Простота у використанні за допомогою зручного програмного забезпечення
- Наявність бази даних з вмонтовуваними або частково розібраними механічними компонентами
- Перегляд стадії здійснення ремонту на відео в режимі реального часу
- Роздруківка легко піддається розшифровці документа про правильність ремонту

Touch Bike

TOUCH BIKE - електронний вимірювальний інструмент, що дозволяє провести швидко діагностику несправностей мотоцикла і видати сертифікат, що засвідчує правильність ремонту.

- Можливість провести діагностику мотоцикла в зборі, без необхідності знімати окремі частини, або можливість провести діагностику тільки шасі

- Максимальна швидкість без необхідності використовувати підйомники

- Швидка установка обладнання

- Простота у використанні за допомогою зручного програмного забезпечення

- Наявність бази даних з усіма характерними значеннями кутів шасі з мотоциклом в зборі або з характерними значеннями тільки шасі

- Можливість створити власну базу даних

- Прилад TOUCH BIKE, крім цього, дозволяє заміряти всі механічні частини, монтовані на мотоцикл чи розібрані, щоб сертифікувати кожен механічний компонент окремо

- Можливість роздрукувати легко піддається розшифровці документ, що засвідчує стан до і після ремонту


Новий PONY BENCH BTPLUS є практичною платформою для підйому автомобілів, при складанні повністю занурюється в підлогу цеху. Цим пояснюється його компактність.

Даний підйомник укомплектований силовою вежею і захопленнями, що дозволяє швидко та зручно здійснювати дрібний ремонт.

• PONY BENCH BTPLUS допомагає швидко відновити геометрію і закріпити автомобіль завдяки автоматичним телескопічним маніпуляторам.

• Можливість підйому автомобіля до 1420 мм забезпечує найкращий доступ до нього і робить обслуговування максимально зручним.

• Цей чудовий рихтувальний стапель дозволяє здійснювати оперативний ремонт без необхідності переміщення автомобіля протягом різних етапів обслуговування.

• Робота зі стапелем Pony Bench BTPLUS і системою електронного вимірювання TOUCH перетворить ваш кузовний цех в дуже зручний центр з ремонту, діагностики та технічному огляду.

  


Системи витяжки виробництва Spanesi були розроблені та виготовлені у повній відповідності з ЄС стандартів.

Безпека всього електричного і механічного устаткування в поєднанні з високою якістю всіх компонентів, що використовуються в збірці, означає, що дуже мало обслуговування потрібно протягом багатьох років.

Особливу увагу було приділено звукоізоляції системи, яка обмежує рівень шуму.

 


Twister

Турбіна виготовлена з надійних матеріалів з повністю автоматичним очищенням фільтрів. Випорожнення пилу - єдина необхідна операція по обслуговуванню - здійснюється зручним чином.

Турбіна обслуговує шарнірний важіль, який поставляється різної довжини (6-7 метрів), і службова електропневматичний блок управління (230 В - 50-60 Гц).

Аксесуари для вакуумних систем і сполучні частини

Виготовлені з сталевих трубчастих, 100 х 100 мм, руки прийти в 2 моделі:

• нормальна версія - довжина 6, 7 або 8 метрів

• Версія з порошковим покриттям сталевого листа кожух, Довжини 6 і 7 метрів

Особливу увагу було приділено підбору матеріалів і так, як вони обробляються, з тим щоб забезпечити правильний рух руки, навіть після багатьох років експлуатації.

Блоки живлення
Normalmente i gruppi pneumatici sono forniti con attacchi ANI. Su richiesta sono disponibili i grup-pi con attacchi NITO, METALWORK, CEYN, ATLAS.      Pirotek
   
  •    Може встановлюватися у вже існуючі кабіни;
   
   •   швидко досягається температура (напр. 90 ° C за 4 / 5 хвилин);
 
    •  енергозбереження: скорочення до 70% витрати палива (газ);
  
   •   зменшення тривалості циклу на 35%;
  
    •  Завдяки легкому ПРОГРАМУВАННЮ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ У ВСІХ МОЖЛИВИХ фазах СУШІННЯ, Забезпечуючи результати, порівнянні з ІНФРАЧЕРВОНОЇ або каталітичного аркової системи;

     • немає необхідності в підводці електроенергії або газу всередину кабіни, гарантуючи її незмінну сертифікацію і відсутність зменшення вільного простору;
 
    •  немає руху сторонніх тіл всередині кабіни;
 
    •  немає ніяких ризиків для безпеки;

    •  немає ніяких ризиків пошкодження або деформації частин автомобіля.


• Периметр складається з утеплених скловолокном пластифікованих стінових сендвіч-панелей товщиною 52 мм складаються з двох металевих оцинкованих (Fe / Zn) листів, покритих пластиком з зовнішніх сторін, зі спеціальним покриттям антивідблиску, колір RAL9003 (білий). Всі панелі виготовлені з використанням роботизованих технологій зварювання та пресування.

• Термовентиляційна група з металу Fe / Zn колір RAL9003 (білий)
• Висвітлення складається з верхніх кутових світильників (по 4 лампи мощн.58Вт кожна) (ступінь захисту IP 55). Можна додати другий ряд бічного освітлення.

• Пленум з оцинкованого пофарбованого листа Fe / Zn з високоефективним стельовим фільтром.

• 4-стулчасті білі двері (розмір для в'їзду 3,60 X h. 2,52 m, 2,66 m, 2,96 m) з запірним пристроєм "антипаніка".

• омологовані REI 120 3-х ходова вогнезахисна засувка для трубопроводу подачі повітря в кабіну.

 

• Автоматичний контроль тиску у фарбувальній камері.

• відсічною повітряний електроклапан-пістолет для вузла розпилення.
• З'єднувальний канал з антивібраційним приєднанням між термовентиляційною групою і фарбувальною камерою.

• 1 клапан граничного тиску і 1 вакуумний клапан з автоматичним відкриттям.

 


Пневмоінструмент
Гайковерти пневматичні і храповики
Шліфмашинки
Дрель і машинка для видалення герметика
Mbx
Пістолети продувні
Електроінструменти
Electro Puller
Дрелі
Електрополотер
Електроінструменти
Ручний інструмент
Тележки
  Chiavi
- Тележка "Basic"   Головки
- Тележка "Top"   Бит-насадки
- Тележка "Super"   Kit Inserti
- Тележка "Кузовщик"   Kit in valigia
- Тележка "Кузовщик Быстрый ремонт"   Викрутки
- Тележка "Монтаж - демонтаж"   Lime e togligraffe
- Тележка "Механика"   Lime e Martello

Оправка жестянщика

  Молотки
Ричаги   Punzoni e Scalpelli
Зажими   Tronchesi e Tanaglie
Pinze a Scatto   Зажими
Punte da Trapano e Maschi   Інструменти для шкла
Strumenti di Misura    
   
Механічний інструмент
Carica Aria Condizionata
Allineatori Fari
Avviatori e Carica Batterie
Utensileria Meccanica
Гидравлічний інструмент
Гідравлічні  ручні набори
Підіймачі "Atlas"
Ribattitrice
Гідравлічний храповик
Гідравлічний  інструмент
Інструменти для покраски
Пістолети
Різні пістолети
Стіклодуви"Ecodry"
Мийки краскопультів
Шліфмашинки
Абразиви
Лінія покраски
Різне
Візки-тримачі для паперу

Підкатне робоче місце

Різне
Smart Repair
Windscreen Reparation Kit
Upholstery Reparation Kit
Color Fibres Kit
Plastic Reparation System
Texturization Kit
Equalizing kit
Spray Kit
Smart Repair Various
Clothes Line
White Jacket Special For Painters
Work Coat
Transparent Overall
Working Overall
Overall
Waistcoat
T-Shirt
Button-Neck Sweater
Sweatshirt
V-Neck Sweater and Shirt
Trousers
Jacket
Pile
Trolley and Bags
Gadget

Вакуумні системи

Зварювальні апарати

ІЧ-сушки

Апарат для точкового зварювання 14500A INVERTER - це високо потужний і продуктивний апарат.

Розроблено і спроектовано відповідно до жорстких вимог автомобільних компаній, ідеальний для зварника, якому необхідний тільки максимум.

Водяне охолодження апарату, щипців і утримувача забезпечує зменшення нагрівання, зберігаючи незмінну якість зварювання від першої до останньої крапки.

Щипці з вбудованим трансформатором забезпечують високу потужність струму без необхідності в спеціальних розетках, не навантажуючи надмірно мережу майстерні.

Проста і інтуїтивно зрозуміла панель управління, повністю керована за допомогою символів (значків), забезпечує простоту управління всіма функціями машини. Асортимент Х-і С-образних щипців з силою зварювального струму від 370 до 560 даН в поєднанні з широким вибором охолоджуваних власників пропонує найкраще рішення самим вимогливим кузовщика. Функція балансира, виконувана наконечником щипців, надає максимальну свободу переміщення та обертання навколо деталей.

Крім цього, машина оснащена затиском для штампування робочих даних.


Спроектований для експлуатації в сучасних майстерень, пропонований фірмою Spanesi зварювальний апарат забезпечений двома пальниками.

Зварювальник може переходити від зварювання алюмінію до зварювання-паяння за допомогою звичайного селектора, що надає користувачеві значну гнучкість, без необхідності зміни балона, оболонки електрода, дроту і обмотки при зварюванні кожного нового матеріалу.

Для максимальної простоти в експлуатації, в тому числі, недосвідченими операторами, всередині контрольної плати зберігаються оптимальні параметри основних типів дроту, використовуваної під час зварювання і зварювання з припоєм металевим плавким електродом в середовищі інертного газу / металевим плавким електродом в середовищі захисного газу.

Синергетична функція забезпечує досягнення максимальних експлуатаційних характеристик при зміні умов зварювання, зі зміною параметрів в режимі реального часу.

В комплект входять:

•       Бобина проволоки CuSi3 - Ш 0,8 мм – 2 кг

•       Бобина проволоки Al 12% - Ш 1 мм - 2 кг

•       Маска

•       2 шт. зварювальні пальники

•          Редуктор тиску балона

Універсальний та простий у застосуванні зварювальний апарат FAST SPOTTER ідеальний для будь-яких ремонтних робіт у майстерні.

Простота і інтуїтивна зрозумілість в експлуатації забезпечує переваги цього апарату.

Час і потужність регулюються з панелі управління за допомогою двох потенціометрів.

Серійний зварювальний апарат забезпечений пістолетом-навідником для одноточкового зварювання аркушів, коробкою витратних матеріалів для точкового зварювання з цвяхами, шайбами, гвинтами, заклепками, ударним знімачем і т.д.


Наверх