1
Наименование: B19G Trommelberg

Платформні стапелі є найбільш універсальними системами для виправлення геометрії кузова, за допомогою яких можна зробити будь-який вид ремонту - від незначних пошкоджень елементів кузова до корекції геометричної форми рами автомобіля.

Стапелі складаються власне з платформи, до якої за допомогою затискачів кріпиться автомобіль, і декількох силових стійок для створення необхідного за величиною і напрямком зусилля.

Зручність роботи зі стапеля платформної конструкції полягає в його повної незалежності від фундаменту і можливості простої установки і переустановлення в будь-який час.

Стапель для відновлення геометрії кузова автомобілів, які мають ушкодження будь-якої складності.

Платформи стапелів мають поздовжні пази, що дозволяє встановлювати 4 анкерні стійки в будь-якому місці платформи. Більш того, наявність пазів дозволяє повністю використовувати поверхню платформи в процесі виправлення кузова.

Анкерні стійки стапелів забезпечують просту і швидку фіксацію кузова ремонтується автомобіля на платформі. Стійки кріпляться одним болтом, мають регулювання по висоті.

Дві силові стійки з гідравлічним приводом і тяговим зусиллям по 10 тонн вільно переміщаються навколо платформи, що робить можливим додаток тягового зусилля до будь-якій точці кузова автомобіля. Висота програми тягового зусилля легко змінюється за допомогою зміни положення хомута зі шківом.

Для зручного заїзду та з'їзду автомобіля використовується гідравлічне піднімальний пристрій для підйому / опускання платформи на один бік (односторонній підйомник). Управління підйомом і опусканням здійснюється за допомогою пневмогідравлічного насоса відомої фірми ENERPAC. Крім того, в комплект поставки стапеля входять дві в'їзні апарелі.

Крім зазначених особливостей стапелі Trommelberg мають широке оснащення аксесуарами вже в стандартній комплектації: міцними ланцюгами, затискачами, фіксаторами, з'єднувачами та укоротітелямі ланцюга, комплектом для створення тягового зусилля вниз і т.д.

Стандартная комплектация:
- платформа стапеля  1 шт;  - Глибокий гак 1 шт; 
- Силова стійка в зборі 2 шт;  - вкорочувач ланцюга 1 шт; 
- В'їзні апарелі 2 шт;  - З'єднувач ланцюгів 1 шт; 
- Підйомник похилий 1 шт;  - Перфорована тягова пластина 1 шт; 
- Анкерна стійка 4 шт;  - стальний трос  1 шт; 
- Стійка передньої осі 2 шт;  - нейлоновий ремінь  1 шт; 
- Тяговий ланцюг з крюком 1.2 м 2 шт;  - Комплект для створення тяги вниз 1 шт; 
- Тяговий ланцюг з крюком 3.5 м 2 шт;  - Візок для аварійних автомобілів 2 шт; 
- Малий затиск 1 шт;  - Планшет мобільний 1 шт; 
- Глибокий затиск 1 шт;  - Гак для планшета 26 шт; 
- Гак БУМЕРАНГ з двома упорами 1 шт;  - Пневмо-гідравлічний насос з шлангом 2 шт. 

Технічні характеристики:
Довжина платформи, мм 5500 
Ширина платформи, мм 2100 
Висота платформи, мм  560 
Розмір робочої зони, м 7х4 
Тягове зусилля стійок, тонн 2х10 
Робочий тиск повітря, бар
Макс. вантажопідйомність, кг 3500 
Вага (c двома стійками), кг 2500 


Стапель для відновлення геометрії кузова автомобілів стапель для рихтування рама для рихтування авто купити продати київ дніпропетровськ Платформні стапелі корекції геометричної форми

Наверх