1
Наименование: Обладнання для автосервісу


Надання послуг з ремонту та обслуговування автомобілів - це дуже складний виробничий процес, в якому використовується те чи інше обладнання та інструмент для автосервісу (автосервісне обладнання). Обслуговування одного автомобіля - це, як звичайно, робота декількох осіб з використанням декількох агрегатів. Щоб домогтися успішної продуктивності, бажано підібрати для використання агрегати таким чином, щоб швидкість робіт на окремому агрегаті не гальмувала роботу іншого. Наприклад, маючи швидкий автоматичний шиномонтувальний стенд, необхідно доповнити його і швидким балансувальним стендом, інакше переваги швидкості шиномонтажного стенду будуть виражатися лише в черзі на балансування. Давайте зробимо все, щоб ви позбулися цих проблем!

Хороше і якісне устаткування для автосервісу - запорука швидкого обслуговування клієнта і того, що він неодмінно залишиться задоволений.

Компанія Західний Альянс допоможе Вам придбати обладнання для автосервісу: покрасочні камери, домкрати, стенди розвал сходження, автомобільні підйомники, установки для заміни масла, компресори, інструмент, мийки, пилососи, витяжки, преси, крани, стійки, гаражні меблі. У нас представлений весь асортимент обладнання для автосервісу за доступними цінами.

Дане обладнання забезпечує повний комплекс послуг з ремонту і дає можливість оснастити ваше СТО на всі 100%. Ціни на обладнання для СТО визначаються виробником цього обладнання і кон'юнктурою ринку.

Якщо Ви тільки плануєте відкрити свою шиномонтувальну ділянку або ж хочете поліпшити технічне оснащення вже працюючого СТО, купити нове шиномонтажне обладнання - ми з радістю допоможемо Вам.
Наименование: Стенди розвал сходження
У нашому асортименті - все необхідне для автосервісу обладнання - зверніть увагу на широкий вибір стендів: як суперсучасні стенди з технологією 3D, так і вітчизняні стенди розвал сходження. Адже стенд розвал сходження завжди приносить гарний прибуток, а з нашими дорогами ця послуга автосервісу буде користуватися попитом у будь-який час року, завжди.
Наименование: Автомобільні мийки
Загальна система автосервісу включає в себе не тільки технічне обслуговування автомобілів, але і автомобільні мийки. До обладнання для автомийок і їх спеціальному оснащенню, ставляться апарати високого тиску (АВД) з підігрівом води або без підігріву, професійна хімія і піногенератори. Мийки високого тиску (Керхер, Карчері, Каршер, Керхер, Керчер, Кершер, Кархер KARCHER) застосовуються для автоматизації автомийного процесу: миття здійснюється з використанням спеціальних щіток або безконтактним методом, за допомогою активної піни, яку змивають під високим тиском води з використанням мийної хімії ( шампунь, віск).
Доставка
Здійснюємо доставку обладнання та інструменту в будь-яке місто Україна: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Якщо Ви не знайшли свого міста у списку - телефонуйте, ми вирішимо питання з доставкою в будь-яку точку України.

Наверх