1
Наименование: Фланцеві адаптори FlangePlateСистема центрування коліс на валу балансувального стенду здійснюється за допомогою конуса, затискної гайки і фланцевого адаптера. Слід зауважити, що в даному випадку конус забезпечує лише попередню центрування колеса. Остаточну центровку забезпечує фланцевий адаптер.

Фланцевий адаптер центрує колесо по кріпильним отворам диска, що дозволяє імітувати положення колеса на маточини автомобіля.

У міру затягування затискної гайки, тиск рівномірно розподіляється через пальці фланцевого адаптера по кріпильним отворам диска, і таким чином колесо сідає на вал балансувального стенду суворо вертикально, в результаті чого забезпечується майже ідеальна точність установки.

А оскільки кріпильні отвори диску як на сталевих, так і на легкосплавних дисках більш точні, ніж центральний отвір, то відтворюваність параметрів також значно підвищується. Фланцеві адаптери є одними з найбільш точних з вироблених на сьогоднішній день. За допомогою фланцевих адаптерів можна балансувати колеса легкових і внедорожних автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок з будь-якою кількістю кріпильних отворів на діаметрі від 95 мм до 165 мм.

На відміну від фланцевих адаптерів з різьбовим кріпленням пальців, сучасні фланцеві адаптери HAWEKA мають швидкоз'ємні пальці, які легко встановлюються і витягуються, завдяки чому підготовка до балансувальних робіт займає мінімум часу.

Так як фланцеві адаптери контактують з диском тільки в тому місці, де буде знаходитися головка болта або гайки, небезпеки пошкодити покриття дисків немає. У принципі, один дорогий легкосплавний диск може коштувати стільки ж, скільки комплект фланцевих адаптерів. Фланцеві адаптери - перший засіб боротьби з дисбалансом, і кожен власник балансувального стенду повинен мати повний комплект цих адаптерів. Фланцеві адаптери можна придбати окремо або у вигляді комплектів "World Kit" и «Off-Road Kit».

Комплект "World Kit" дозволяє обслуговувати переважну більшість легкових автомобілів і позашляховиків, вироблених на сьогоднішній день у світі.

Приклад підбору фланцевого адаптера з комплекту World Kit

Комплект "World Kit" включає в себе чотири фланцевих адаптера, п'ять комплектів пальців, два настінних дисплея для компактного зберігання адаптерів, комплект для конуса 4х4, а також навчальний відеофільм та довідкову таблицю по всіх вироблених у світі марок автомобілів, в тому числі вітчизняним.

Комплект «Off-Road Kit» дозволяє обслуговувати всі позашляхові автомобілі як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Комплект «Off-Road Kit» включає в себе два фланцевих адаптера, три комплекти пальців, настінний дисплей для адаптерів, комплект для застосування конуса 4х4, а також навчальний відеофільм та довідкову таблицю.

Фланцевий адаптер складається з плити з різними PCD (діаметр розташування кріпильних отворів) і комплекту пальців. Для зручності роботи кожна плита фланцевого адаптера має свій індивідуальний номер, а кожен діаметр розташування кріпильних отворів, розміщений на фланцевому адаптері позначений відповідними для даного розміру цифрами та індивідуальним кольором. Пальці фланцевого адаптера мають різну довжину і форму головки виходячи з особливостей кріплення колеса для кожного конкретного автомобіля, і так само позначені різними цифрами. Фланцеві адаптери можуть застосовуватися на всіх балансувальних стендах, вироблених на сьогоднішній день у світі, включаючи вітчизняні.

Наверх