1
Наименование: Адаптери ProBike для мотоциклів

Мотосистема "PRO BIKE"

З огляду на зростаючу популярність мотоциклів і скутерів, необхідність належної балансування їх коліс стає дуже актуальною. Колеса багатьох сучасних мотоциклів, за їх ширині і вазі, можна порівняти з автомобільним колесом невеликого розміру. Однак, ті деякі майстерні з обслуговування мотоциклів, які займаються балансуванням коліс, балансують їх лише в режимі статичного балансування.

Компанія HAWEKA розробила мотосістему для балансування коліс, яка допоможе майстерням з обслуговування мотоциклів і шиномонтажних майстерень загального профілю балансувати колеса мотоциклів у режимі динамічного балансування на вже наявному балансувальному стенді. Маючи мотосістему Pro-Bike, можна балансувати як передні, так і задні (з гальмівними дисками) колеса мотоциклів усіх марок. Використання мотосістеми Pro-Bike відкриває потенційний ринок, який з кожним роком розширюється. Мотосістема Pro-Bike сумісна з більшістю вироблених на сьогоднішній день балансувальних стендів.
Наименование: Модульна система STANDARD

Модульна система STANDARD

З модульною системою Pro Bike STANDARD Ви отримуєте комплект пристосувань для балансування великої кількості типорозмірів мотоциклетних коліс.

Нова версія продукту була модернізована в порівнянні з колишнім поруч 802.

Тепер в комплект входить настінний дисплей і новий швидкознімний затиск * Quick-Fix (∅14мм). Новий настінний тримач має менші розміри і, відповідно, займає менше місця. Можливості даного комплекту можуть бути легко розширені за допомогою комплекту пристосувань PROFESSIONAL. (Спосіб кріплення на балансування стенді залежить від його типу!).
Наименование: Додатковий комплект PROFESSIONAL

Додатковий комплект PROFESSIONAL

Можливості системи Pro Bike Standard можуть бути легко розширені за допомогою додаткового комплекту PROFESSIONAL.

Завдяки цьому можлива балансування будь-яких мотоциклетних коліс і навіть задніх коліс мотоциклів з повеской типу моноричаг (monolever).

Нове в цьому комплекті швидкознімний затиск * QuickFix для мотоциклетних коліс, насаджується на вал O19 мм.
  Настінний дисплей нової конструкції входить у комплект. Додатковий комплект для мотоциклів з задньою підвіскою типу моноричаг (monolever):
 • Вал діаметром ∅ 19 мм;
 • Центруючі втулки діаметром до 35 мм;
 • Спеціальні центрирующие елементи для валів маятникових важелів;
 • Швидкознімні затиск Quick ∅ 19 мм;
 • Настінний дисплей;
 • Центруючі конуси;
 • Вал діаметром ∅ 14 мм;
 • Центруючі втулки діаметром від 15 до 28 мм;
 • Швидкознімні затиск Quick ∅ 14 мм;
 • Настінний дисплей.

Наверх