1
На відміну від системи "СТАНДАРТ ПЛЮС", дана система центрування колеса на валу балансувального стенду передбачає використання разом з фланцевим адаптером, високоточного цангового адаптера DUO-EXPERT, що заміняє конус.

Застосування адаптера DUO-EXPERT при балансуванні коліс дозволяє повністю вибрати зазори між центральним отвором колісного диска і валом балансувального стенду.

Цей вид адаптерів був розроблений спеціально для легкосплавних дисків легкових автомобілів, і дозволяє використовувати переваги точно оброблених циліндричних центральних отворів. Адаптер DUO-EXPERT складається з двох частин - зовнішньої і внутрішньої рухливих цангових втулок. У процесі закріплення колеса на балансувальному стенді внутрішня втулка адаптера DUO-EXPERT щільно обхоплює вал балансувального стенду, а зовнішня втулка розширюється усередині центрального отвору диска, повністю вибираючи всі можливі дефекти і нерівності. У результаті, зазор між валом балансувального стенду, адаптером DUO-EXPERT і центральним отвором диска зникає, що забезпечує ідеальну центрування й фантастичну відтворюваність параметрів балансування.


Адаптери DUO-EXPERT, так само як і фланцеві адаптери, можна придбати окремо або у вигляді набору. У набір входять два адаптери та дисплей з кронштейнами для їх зберігання. Перший адаптер призначений для обслуговування коліс з діаметром центрального отвору диска від 54 до 65мм, другий від 64 до 75мм.

Кожен адаптер відповідає діаметру валу балансувального стенду. Маючи набір з двох адаптерів, можна обслуговувати більшість легкових автомобілів, як вітчизняних, так і іноземних. Для всіх моделей Jaguar, деяких моделей BMW і Mercedes Benz були спеціально розроблені додаткові адаптери з оригінальними розмірами.

Набір адаптерів DUO EXPERT - ідеальний варіант для дилерів з продажу автомобільних шин, сервісних центрів з обслуговування автомобілів та шиномонтажних майстерень. Набір адаптерів DUO-EXPERT (Патент HAWEKA) поставляється в міцному футлярі для зберігання і транспортування.

АВ порівняльної таблиці представлена ступінь впливу різних систем центрування коліс на відтворюваність параметрів при балансуванні, у міру збільшення від * до ****.

ТИП АДАПТЕРА ЦЕНТРОВКА КУТ УСТАНОВКИ
КОНУС * *
ФЛАНЦЕВИЙ АДАПТЕР ** ****
DUO-EXPERT **** ***
КОНУС / ФЛАНЦЕВИЙ АДАПТЕР *** ****
DUO-EXPERT / ФЛАНЦЕВИЙ АДАПТЕР **** ****

Центрування - точність центрування колеса по центральному отвору диска.
Кут установки - перпендикулярність положення колеса на валу балансувального стенду.
Можна закріпити на валу балансувального стенду будь-яке колесо і без необхідних адаптерів, але, можливо, відбалансувати це колесо не вдасться!

Наверх