1
Подовжені різьбові вали
Різьбові вали і вали з фланцем (стандартні і подовжені)
Різьбові вали і вали з фланцем (стандартні і подовжені)

Кожен балансувальний стенд комплектується різьбовим валом. У процесі експлуатації вал зношується. Внаслідок цього, зазори між валом і адаптерами для центрування (конуси, фланцеві адаптери та ін) збільшуються, що тягне за собою виникнення радіального биття і, як наслідок, збільшення похибки при балансуванні.

Вали вироблені компанією HAWEKA входять в базову комплектацію більшості балансувальних стендів, вироблених у світі. Але на даному етапі, коли автомобільні диски стають все ширше і ширше, довжини стандартного вала не завжди вистачає для закріплення колеса на валу балансувального стенду. З цієї причини компанія HAWEKA виробляє подовжені вали, що дозволяють вирішити проблему закріплення "широких" дисків на валу балансувального стенду. Використання подовженого валу дозволяє обслуговувати більшу кількість клієнтів і, тим самим, підвищити виручку.
Конуси
Конуси

У базову комплектацію будь-якого балансувального стенду, поряд з валом, входить набір конусів. У процесі експлуатації внутрішня поверхня конуса зношується. Зовнішня поверхня конуса від частих контактів з гострими краями центрального отвору дисків також сильно зношується, діаметр перестає відповідати первинних розмірів, що, у свою чергу, тягне за собою виникнення зазорів, і, як наслідок, збільшення радіального биття.

Помимо конусов, входящих в базовую комплектацию балансировочного стенда, компания HAWEKA производит множество различных конусов, подходящих к любой модели балансировочного стенда.
Швидкі гайки QUICK NUT
Швидкі гайки QUICK NUT

На всіх балансувальних стендах, за винятком стендів з пневмо-і електро-затиском для притиску колеса до фланця балансувального стенду використовуються затискні гайки. У більшості випадків виробники імпортного балансувального обладнання комплектують свої стенди гайками, що мають лише один невеликий різьбовий сегмент, який швидко зношується в процесі використання.

З цієї причини, дуже скоро затискна гайка перестане щільно притискати колесо до фланця балансувального стенду. "Швидкі" затискні гайки QUICK NUT, вироблені компанією HAWEKA, забезпечені двома великими різьбовими сегментами, які не тільки надійно утримують колесо на валу балансувального стенду, але і скорочують час, що витрачається на закріплення коліс на 25-30%.
Чашки для швидких гайок
Чашки для швидких гайок

Якщо застосовувати при балансуванні коліс фланцевий адаптер, то стандартної комплектації "швидкої" гайки буде достатньо. Але якщо, з якихось причин, доводиться обходитися тільки затискної гайкою, необхідно використовувати спеціальні притискні чашки, що збільшують площу притиску колеса до фланця балансувального стенду. Компанія HAWEKA виробляє для "швидких" гайок QUICK NUT різні за розміром і формою притискні чашки.

У більшості випадків при балансуванні коліс використовується пластикова чашка невеликого діаметру. Розміри чашки розраховані таким чином, щоб з її допомогою можна було затиснути більшість дисків. Але в арсеналі компанії HAWEKA є ще одна притискна чашка, що має діаметр вісім дюймів, яка особливо підходить для притиску легкосплавних дисків з припливом для кріплення декоративної кришки, що закриває отвори для кріплення. Знімне кільце з неопрену запобігає пошкодження покриття дорогих дисків.

Вали, конуси всіх розмірів, швидкі затискні гайки і чашки можна придбати як окремо, так і в комплектах.
Набір торсіонних ключів Pro Tork
Набір торсіонних ключів Pro Tork

У набір входять торсіонні ключі різного кольору. Кожен колір відповідає певному розміру голівки колісного болта / гайки та моменту затягування болта / гайки, рекомендованому виробником автомобіля. Часто бувають випадки, що відбалансувало в "нуль" колесо, встановлене на маточину автомобіля, викликає вібрацію на кермі і як наслідок додаткові навантаження на вузли підвіски автомобіля. Відбувається це тому, що з-за нерівномірного затягування колісних болтів / гайок, колесо було встановлено на маточину автомобіля не строго вертикально. Торсіонні ключі Pro Tork дозволяють рівномірно, з однаковим моментом затягування, затягнути колісні болти або гайки. Ключі Pro Tork підходять до 1 / 2''і 1''Пневмогайковерти, з обертовим моментом до 340Nm. Працюючи ключами Pro Tork, виключається можливість пошкодження покриття колісного диска.
Інструмент для видалення клеючих грузів
Інструмент для видалення клеючих грузів

Інструмент призначений для видалення старих клеючих грузів з колісного диска. При видаленні старих клеючих грузів, дуже важливо не пошкодити покриття диска, так як це може спричинити за собою неприємні наслідки. Втрата зовнішнього вигляду диска найменше з того, що з ним може случіться.Утворена подряпина обов'язково призведе до того, що в місці пошкодження диск почне корродировати.

Виконаний у вигляді лопатки з пластику, інструмент виключає можливість пошкодження покриття диска. Нагадуємо, що встановлювати клейові вантажі допускається тільки на внутрішню частину колісного диска. Установк аклеючих грузів на зовнішній стороні диска не допускається!
PCD-метр для вимірювання діаметра розташування кріпильних отворів
PCD-метр для вимірювання діаметра розташування кріпильних отворів

Часто в шиномонтажних майстерень стикаються з проблемою, коли неможливо точно визначити діаметр розташування кріпильних отворів. У випадках, коли балансування колеса виконується з застосуванням фланцевих адаптерів, цей параметр колісного диска знати просто необхідно. Для вирішення цієї проблеми компанія HAWEKA пропонує спеціальний інструмент, PCD-метр.

Інструмент має дві контрольні ніжки і шкалу.Для вимірювання, ніжки вставляються в два сусідніх кріпильних отвору диска. Одна жорстко закріплена, інша вільно рухається і фіксується тільки в потрібному положенні. На шкалі PCD-метра нанесені всі позначення розмірів діаметрів розташування кріпильних отворів, використовувані виробниками автомобілів. Розташувавши обидві ніжки в сусідніх отворах, ми легко впізнаємо, на якому діаметрі вони розташовані.

Наверх