1
Наименование: Техно Вектор 7


Актуальність створення нашою компанією нового стенду Техно Вектор 7 з системою машинного зору з застосуванням 3D технологій пов'язана з активним впровадженням передової технології на підприємствах авторемонтної галузі. Стенд Техно Вектор 7 являє собою компактну конструкцію з ергономічним дизайном і складається з наступних елементів:
 1. Комп'ютерна стійка
  • Ергономічна робоча панель управління
  • 22 "LCD кольоровий широкоформатний монітор
  • Плівкова клавіатура, дублююча основні функціональні клавіші (для V серії)
  • Повнорозмірна клавіатура
  • Бездротовий пульт управління
  • Сучасний, швидкісний чотирьохядерний процесор
  • Програмне забезпечення Техно Вектор з тривимірною візуалізацією
 2. Самоцентрувальні захвати коліс. Самоцентрувальні колісні адаптери працюють з повним діапазоном розмірів колісних дисків, що дозволяє використовувати їх в роботі з колесами легкових і вантажних автомобілів (від 12 "до 24").
 3. Колісні мішені. Пасивні відбивачі діють без електроніки.
 4. Система машинного зору Різні варіанти виконання корпусу системи машинного зору дозволяють підібрати конфігурацію стенда схід-розвал під конкретний автосервіс. Розрізняються варіанти підлогової установки або настінного кріплення, для роботи на підйомнику або на ямі, для наскрізного проїзду чи ні. Система машинного зору обладнана прецизійними мережевими камерами на основі високоякісних матриць великого формату. Передача даних з камер на комп'ютер здійснюється за протоколом TCP / IP. Система машинного зору автоматично розпізнає мішені, встановлені на колеса автомобіля, а потім з високою точністю обчислює їх геометричне положення в просторі.
 5. Програмне забезпечення Вектор 3D В якості операційної системи використовується ліцензійна Microsoft Windows 7. Тривимірний інтерфейс програми дозволяє в режимі реального часу бачити положення і кути установки коліс автомобіля на екрані. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс у поєднанні з розширеною довідковою системою допомагає навіть непідготовленим користувачам швидко освоїти стенд і приступити до роботи. У програмному забезпеченні використовуються найсучасніші математичні алгоритми, що враховують навіть найменші спотворення зображення, що вносяться оптичною системою. Програмне забезпечення включає розширену систему керування звітами.

Додаткові аксесуари для стендів "Техно Вектор"

 Вирівнювач руля Призначений для вирівнювання рульового колеса в процесі регулювання сходження.
   Задні платформи  Використовуються в комплексі із стендом схід-розвал для регулювання задніх коліс. Платформи можуть встановлюватися на платформеному (чотирьохстійковому, "ножничному" і тому подібне) підйомнику, а також на оглядовій ямі. Використовуються за відсутності виїмок під передні поворотні платформи.
   Інклінометр Електронний інклінометр призначений для виміру кута розташування деталей підвіски відносно горизонталі.
   Штанга для автомобілів Mersedes Benz  Призначена для використання при регулюванні і установці кута сходження коліс більшості моделей автомобілів Mersedes Benz.
Задні платформи зрушень Використовуються спільно із стендом схід-розвал для регулювання задніх коліс. Платформи можуть встановлюватися на платформеному (чотирьохстійковому, "ножничному" і тому подібне) підйомнику, а також на оглядовій ямі.

Наверх