1
Наименование: Фарбувально-сушильна камера SB-7427L (Trommelberg) Цена: 16 900€

Фарбувально-сушильна камера з припливно-витяжною тепловентиляційні агрегатом продуктивністю до 20000 куб. м повітря на годину і дизельним пальником Riello тепловою потужністю до 200000 ккал / год.

Кабіна


Фарбувально-сушильна камера оснащена кабіною сучасного зовнішнього вигляду і конструкції із забарвлених сталевих стінових панелей товщиною 50 мм. Наявність тепло-і звукоізоляційного заповнення в поєднанні з потужним припливно-витяжною тепловим агрегатом забезпечує швидкий нагрів повітря до робочих температур.
Маючи внутрішні габарити (ГхШхВ) 6900х4000х2700мм, камера повністю відповідає які склалися на ринку вимогам і дозволяє обслуговувати легкові автомобілі будь-якого класу.
Кабіна оснащується тристулковими в'їзними воротами (3.0 х 2.65 м) і сервісної дверима.

Агрегат


Тепловий агрегат оснащений трьома двигунами. Два з них приводять в рух два припливних вентилятора прямого приводу типу «біляче колесо». Двигуни мають оригінальну конструкцію з нерухомим ротором і обертовим статором, що істотно знижує експлуатаційні витрати, оскільки немає проміжних передавальних пристроїв.
Третій двигун аналогічної конструкції розташовується за фільтром остаточного очищення і приводить у рух витяжний вентилятор. Таке компонування сприяє підвищенню довговічності витяжного вентилятора, оскільки на нього не потрапляють частинки фарбувального туману.
Агрегат забезпечує роботу камери як в режимі нанесення фарбувальних матеріалів при максимальному повітрообміні, так і в режимі сушки, коли забезпечується циркуляція нагрітого повітря по замкнутому контуру. Для переходу з режиму забарвлення в режим сушіння передбачена повітряна заслінка із сервоприводом.
Тепловий агрегат може розташовуватися як з правою, так і по лівій стороні кабіни.

Основа і підлога


Фарбувальна камера поставляється з металевим полнорешетчатим підставою висотою 300 мм, в якому розташовуються повітроводи. При бажанні, підстава може бути заглиблене в поли таким чином, щоб підлога камери знаходився на одному рівні з підлогою робочого приміщення.
Камера оснащена гратчастими підлогами з макс. несучою спроможністю 500 кг / колесо.

Пульт керування


Камера має у своєму складі електричний пульт управління, який повністю контролює всі робочі режими і забезпечує безпечну роботу дизельного пальника. Пульт керування оснащений індикаторами режимів робіт, необхідної робочою та аварійною сигналізацією, таймером і контролером температури в кабіні.

Освітлення


Камера Trommelberg оснащена потужним комбінованим верхнім і нижнім горизонтальним освітленням, що включає 32х36 Вт верхнього і 16х20 Вт нижнього освітлення. Світильники верхнього ярусу розташовуються під кутом 45 град., Що в сукупності зі світильниками нижнього ярусу забезпечує комфортну роботу і створює ідеальні умови для порівняння кольору оригінального і ремонтного лакофарбового покриття.

Фільтри


Фарбувальна камера оснащена повним комплектом фільтрів: вхідним і вихідним карманчатимі фільтрами, стельовим фільтром тонкого очищення і підлоговим фільтром для поглинання фарбувального туману.
Карманчатие фільтри встановлюються на легкознімний металевих рамках для зручності заміни.
Стандартна комплектація:
 • Агрегат з двома припливними і одним витяжним вентилятором;
 • Теплообмінник;
 • Дизельна пальник RIELLO;
 • Повністю гратчасте металеву основу і в'їзні апарелі;
 • Тристулкові в'їзні ворота і сервісна двері;
 • Забарвлені стінові панелі з наповнювачем з пінополістиролу;
 • 8 верхніх світильників по 4 лампи в кожному = 32 шт;
 • 8 нижніх горизонтальних світильників по 2 лампи = 16 шт;
 • Пульт управління;
 • Стельовий фільтр тонкого очищення;
 • Підлоговий фільтр для поглинання фарбувального туману;
 • Фільтр попередньо очищення;
 • Фільтр остаточного очищення.
Технічні характеристики:
Габарити  
- Внутрішні (ГхШхВ), мм 6900х4000х2700 
- Зовнішні (ГхШхВ), мм 7000х5500х3500 
- В'їзні ворота (ШхВ), мм 3000х2650 
- В'їзні апарелі: довжина, м
- Двері для персоналу (ШхВ), мм 800х2000 
Вантажопідйомність підлоги 500 кг/колесо (0.2х0.2м) 
Товщина стінових панелей, мм 50 
Потужність ламп освітлення, Вт 1472 
Тепловентиляційні агрегат:  
- Двигуни припливної вентиляції, кВт 2х3.0 
- Двигун витяжної вентиляції, кВт 1х4.0 
- Теплова потужність пальника, ккал / год 200000 
- Макс. температура в кабіні, ? С 80 
- Час нагрівання від 20 до 80 ? С, хвилин 6-8 
Макс. кількість розпилюються в кабіні камери матеріалів, кг / год 3.3 
Витрата дизельного палива на робочий цикл, кг 6-8 
Загальна споживана потужність 12 кВт 
Електроживлення 3ф x 400-380В/50Гц 
Фарбувальна камера Trommelberg, камера для фарбування, Інструмент та обладнання для автосервісу, шиномонтажне обладнання, обладнання для СТО, обладнання для шиномонтажу, обладнання для миття, автосервісне обладнання, підйомники, розвал схожий

Наверх