1
Вибір обладнання для автосервісу можна робити за різними критеріями: якість, ціна, виробник, популярність, надійність обладнання для автосервісу. Але будь-яке обладнання повинно приносити додатковий дохід для автосервісу і задоволення від роботи. Китайське або Російське автосервісне гаражне обладнання, обладнання для автосервісу з Європи - будь-яке, на якому зручно працювати і яке приносить дохід. Ну і звичайно покупка автосервісного обладнання, як і будь-яка покупка повинна бути розумною.

Вибираючи обладнання для автосервісу, власникові станції технічного обслуговування доводиться враховувати безліч чинників - різноманітність асортименту устаткування для СТО, рівень пропонованих цін, умови і терміни поставки, гарантії. Можна купити різне автосервісне і гаражне обладнання - України, Росія і Китай - це ціни, Європа - це якість, але ціна іноді кусається, та і терміни поставки обладнання не завжди влаштовують. У будь-якому випадку, основне завдання, яке стоїть перед автосервісом - отримання доходу, обладнання для організації автосервісу має приносити дохід. Спецавтооборудованіе - продаж обладнання для автосервісів: обладнання для діагностики інжектора і промивання паливної системи, автодіагностика автомобілів, шиномонтажні стенди та балансувальні верстати, обладнання для миття, установки для промивки форсунок, діагностичне обладнання автомобілів і інжекторних систем, автомобільний підйомник, обладнання для вантажного автосервісу. Ви можете купити все, що необхідно для автосервісу.

ВБізнес автосервісу відрізняється від індустрії моди, і не щороку змінюються автосервісні послуги, але кожен рік виробниками пропонується нова лінійка обладнання для автосервісу і нове гаражне обладнання для сто. Інженерна думка не стоїть на місці. Автосервісне обладнання вдосконалюється, стає надійніше, зручніше в роботі. Нові технології дозволяють робити те, про що раніше не можна було і подумати. Це і стенд схід розвал з технологією 3D - застосування цифрових протоколів замість довгих кордових шнурів, і діагностика форсунок безпосереднього вприскування gdi, комп'ютерна обробка даних для шиномонтажного і балансувального стенду, навіть ремонт дизельних форсунок на стенді не обходиться без застосування комп'ютера. Яку нову послугу можна запропонувати, щоб Ваш автосервіс був потрібним? Нову! Так, можна піти по тій же дорозі, як і всі. Додати в асортимент послуг автосервісу те, що пропонують всі автосервіси - автомобільні підйомники в автосервіс, як і стенд схід розвал або стенд розвал сходження, діагностичне обладнання - автодіагностика, сканер, мотор тестер, газоаналізатор - використовуються завжди. Але пропонуючи клієнтові те, чого немає навколо, Ви стаєте першими. А перший знімає всі вершки: нова послуга автосервісу - це залучення нових клієнтів і збільшення прибутку автосервісу. Перших пам'ятають завжди. Підйомники автомобільні - є практично у всіх автосервісах. На будь-який смак - гідравлічні автопідйомники, ножиці і механічні. Якісні, надійні, дорогі підйомники - це автосервіс обладнання широко представлене на ринку. Більшість автосервісів з них і починає роботу і надання послуг.

ВОбладнання для шиномонтажу - шиномонтажне обладнання та балансувальні стенди. Звичайно, шиномонтажне обладнання автосервісу популярне завжди, а навесні і восени просто хіт сезону на цю послугу. Як і заправка кондиціонерів лідирує в послугах автосервісу Навесні і Влітку. Гарне обладнання для автосервісів, обладнання для миття. На ринку представлений широкий асортимент автосервісного обладнання та обладнання для мийки-вітчизняне, китайське, з Європи та Америки, тільки вибирай. Стенд розвал сходження - приносить хороший дохід. З нашими дорогами ця послуга автосервісу буде користуватися попитом завжди. Послуга всесезонні і приносить гарний доход. Широкий вибір: як вітчизняні стенди розвал сходження, так і суперсучасні стенди з технологією 3D. Обладнання схід розвал продовжує розвиватися, і популярність придбав стенд розвал сходження 3D. Новий стенд розвал сходження має унікальні технології регулювання. Простий і зручний в експлуатації. При цьому обладнання розвал сходження попередніх поколінь не здає свої позиції і має свої переваги - ціна і надійність, перевірена часом.

ВДіагностичне обладнання для автомобілів - Автосканер, мотор тестер, газоаналізатор, обладнання для промивки паливної системи, манометр, компрессометр, мультиметр і т.д. Гарне доповнення до будь-яких послуг автосервісу. Можна розширити спектр послуг, що надаються або почати свій бізнес в автосервісі саме з відкриття діагностичного ділянки автосервісу. У парі з шиномонтажних ділянкою автосервісу - добре згладжує сезонність доходу від послуг шиномонтажного ділянки. Та й площ в автосервісі багато не займає. Автомобільний сканер - основа, з якою можна почати.

ВУстаткування для промивання інжектора. Промивання паливної системи та діагностика інжектора користуються попитом, що росте. Промивання інжектора потрібно всім і завжди. Промивання паливної системи автомобіля можна робити в будь-який час року і в будь-якому місці. Ця послуга в автосервісі буде повною і самодостатньою. Це нова прибуток для автосервісу і розширення кількості послуг - залучення в автосервіс нових клієнтів. Діагностика двигуна і інжектора чи мотор тест, заміна масла, діагностика свічок запалювання або їх заміна, регламентні роботи з обслуговування автомобіля будуть приводом для промивання двигуна і паливної системи. Попит на цю послугу автосервісу не залежить від сезону. Наприклад, у вас коштує обладнання для шиномонтажу - балансування стенд і шиномонтувальний верстат. Організовуючи в автосервісі надання послуг з промивки паливної системи, і поставивши обладнання для діагностики інжектора, ви згладити сезонність попиту на послуги автосервісу і збільшите можливості автосервісу. При цьому обладнання для СТО промивання й діагностики інжектора займає мало місця в автосервісі та приносить дохід і нових клієнтів.

ВОбладнання для ультразвукової промивки й діагностики форсунків: стенд для промивання форсунків - установка для діагностики форсунок. Так, Ви можете вибрати з широкого спектру автосервіс обладнання те, що вважаєте за необхідне і прибутковим. Але неможливо пропустити обладнання для автосервісу, яке не тільки швидко окупається, але приносить стабільний дохід автосервісу. Купити це обладнання для автосервісу - для промивання й ремонту форсунок, очищення і діагностики інжектора залежить від ряду причин. Ось лише кілька причин, через які власники автосервісу і майстри діагности беруть це обладнання в автосервіс: «Не хочу, щоб за очищенням форсунок йшли в інший автосервіс. Знаю я їх. Піде клієнт почистити форсунки, а потім можуть і залишитися в іншому автосервісі - втрачений клієнт ». «Для нас важлива не сама послуга, а те, що ми надаємо повний комплекс послуг при обслуговуванні машини, для цього і набуваємо діагностичне обладнання в автосервіс». «У нас поруч авторизований сервіс і виробник забороняє їм промивати форсунки, - бігають до нас». «Та у нас бензин такої якості, що постійно купувати нові форсунки - дороге задоволення, от і чистимо на стенді для форсунок». «Діагност зажадав. Стенд для форсунок необхідний в роботі ». Просто купити установку - мало. Послугу треба організувати, навчити діагноста технології промивання форсунок і роботі на установці. При поганій якості бензину попит на очищення форсунок буде завжди, а послуга буде приносити прибуток автосервісу і ділянці діагностики. Обладнання для СТО продовжує вдосконалюватися, здавалося б, що нового можна тут винайти? Механічна стяжка пружин! Застосовується як обладнання для автосервісів - надійне і зручно в роботі. Погодьтеся, приємно, коли такий механізм як стяжка пружин - безпечне і надійне автосервісне обладнання. Де краще використовувати? Та в будь-якому автосервісі, де є автопідйомник - ножичний підйомник або гідравлічний підйомник - будь-які автомобільні підйомники. Стяжка пружин універсальна - безпечна і швидка стяжка пружин будь закрутки і з будь-яким кроком. Звертаємо вашу увагу, що як автосервіс обладнання, ця стяжка пружин запатентована в Європі, Азії та США. Вирішуйте, що для вас важливіше - економія на дрібницях або зручна і безпечна робота. Стенд для промивання форсунок і інжектора - це ефективна ультразвукове очищення форсунок будь-якого типу, включаючи форсунки високого тиску (GDI, FSI, D4 і т.д.) і KE JETRONIC. У нас Ви зможете придбати установку для очищення форсунок будь-якого типу. Установка для очищення форсунок і промивання інжектора виконає будь-які роботи: діагностика форсунок, тестування форсунок, промивка ультразвуком, чистка інжектора, промивка інжектора і діагностика інжекторів. На сайті представлено гаражне автосервісне обладнання для діагностики інжектора і двигуна.

ВУ компанії ЕвроСто Ви зможете купити необхідне устаткування для автосервісів, обладнання для миття, гаражне обладнання в автосервіс - шиномонтажне обладнання: балансувальні верстати та шиномонтажні стенди, діагностичне обладнання для автосервісів: мотор тестер, Автосканер, газоаналізатор, компрессометр - необхідне обладнання для оснащення діагностичного ділянки автосервісу . правильно підібрані рідини для промивання й очищення форсунок, промивки паливних систем автомобіля. Хороший вибір надійного автосервісного обладнання для діагностики двигуна - установка для ремонту та регулювання форсунок, чистка інжектора і промивання паливної системи, діагностичне автосервісне обладнання для сто.

ВНові послуги автосервісу - це розвиток автосервісу. Ви зможете купити автосервісне обладнання, обладнання для мийки та запропонувати клієнту будь-яку послугу, але клієнт повинен залишитися задоволеним, а автосервіс повинен отримувати дохід. Одним словом, робіть, що завгодно, але послуга - нова ділянка автосервісу, повинні бути і якісними і прибутковими. Залучати в автосервіс нових клієнтів. Великі сто і автоцентри, відрізняються від середніх автосервісних станцій і можуть собі дозволити вибирати дороге обладнання для автосервісу, яка послуга в автосервісі буде. Бюджет такого автосервісу дозволяє закуповувати обладнання в автосервіс, не думаючи про ціну. І послуги, як правило, надаються комплексно, на потоці. Впровадження нової послуги вимагає узгодження бізнес плану розвитку автосервісу, можливостей бюджету, щоб закупити обладнання СТО. Універсальний автосервіс має ряд переваг. Невеликі і середні автосервіси, обираючи обладнання для автосервісу, вибирають його «під себе», під свої завдання. Власники та керівники будуть враховувати безліч параметрів - ціни та строки окупності, набуваючи автосервіс обладнання, розміри площ, що орендуються, сезонність попиту на послугу, можливості бюджету автосервісу, актуальність попиту на конкретну послугу, терміни її окупності. Спецавтооборудованіе пропонує Вам обладнання в автосервіс, яке дозволить Вам згладити сезонний попит на послуги, отримувати стабільний дохід. Дохід Вашого автосервісу стане не тільки стабільним, але буде постійно зростати. Купуючи автосервіс обладнання в Спецавтооборудованіе, Ви набуваєте не просто гаражне обладнання та обладнання для миття - Ви купуєте технології. Надійне і якісне автосервіс обладнання - Ваш ключ до успіху. Ціна на автосервісне обладнання, обладнання для миття, шиномонтажне обладнання - завантажити прайс-лист на обладнання для автосервісу. Виробники - Італія, Китай, Німеччина, Україна.

ВЦе обладнання можна купити, довідатися про ціни і замовити з будь-якого міста України! шиномонтажне обладнання, обладнання для шиномонтажу, розвал сходження, компресор, інструмент для сто, автосервісне обладнання, діагностика, чистка інжекторів, купити, підйомник, обладнання для автосервісу

Наверх