1


Ім'я Karcher стало ім'ям прозивним, як Mercedes або XEROX. Сьогодні Karcher - це високопрофесійна техніка для прибирання і миття, Karcher - новітні розробки та прогресивні технології. Karcher - сучасний маркетинг і всесвітній сервіс. Karcher - німецька якість і надійність. Karcher - індустрія чистоти. Обладнання Karcher широко відомо нашому споживачеві і добре зарекомендувало себе в Україні. Виходячи з досвіду реальної експлуатації, пропонуємо вашій увазі обрану програму професійного обладнання Karcher, яке, на наш погляд, найбільш відповідає нашим умовам.

Мийки високого тиску (ВД)

Ці Апарати відомі багатьом. але практика показує, що мало хто може використовувати величезний потенціал, закладений в цій воістину революційної техніці. Не будемо відволікати вашу увагу широким спектром застосування мийок високого тиску, за допомогою яких можна різати бетон, цегла, асфальт, знімати багаторічні відкладення шарів фарби, іржі, морських відкладень, чистити фасади та будівельні конструкції, мости, прочищати каналізації, кабельні канали, теплообмінники, проводити дезактивацію і ласкаво мити домашню худобу - це інші області застосування. Зосередимося на своєму - на автосервісі, де нерозкритих можливостей ще багато.

Щоб не використовувати дорогий апарат як мляву альтернативу примітивної шланговому-тряпочной мийці, запам'ятайте основну формулу:

Ефективність, якість і швидкість очищення безпосередньо залежать від наступних параметрів:
  • Ударне тиск і механічний вплив струменя;
  • Температура води;
  • Тривалість впливу;
  • Якість і кількість хімічних реагентів.
За умови досягнення однакового результату збільшення одного з параметрів дає можливість зменшити один або кілька інших параметрів.

Наведена формула неодноразово перевірена практикою, доступна і життєва.

Кілька прикладів застосування даної формули:

1. Як збільшити продуктивність миття: · Застосування мийки з підігрівом (підвищення температури); · Застосування спеціальних сопел (збільшення ударного тиску); · Застосування спеціальних реагентів (якість хімії), та ін

2. Навіщо потрібна мийка з підігрівом? Для досягнення однакового якості миття вам доведеться: · Збільшити витрату хімії (кількість хімії); · Збільшити час на мийку (тривалість впливу), і пр.

Вважайте, що краще. Якщо принципи реалізації формули вам зрозумілі - далі ви зможете самостійно відповісти на багато питань про правильний вибір і застосуванні обладнання. Кілька практичних рекомендацій:

1. Мийка ВД з підігрівом води краще і економніше для автосервісу, що працює цілий рік. Це прораховано і перевірено неодноразово.

2. Тиск насоса багато хто вважає найважливішим параметром при виборі апарату ВД. Це не зовсім правильно: ударне тиск струменя і кінцевий результат залежить від наступних параметрів:
  • Потік води;
  • Геометрія струменя;
  • Тиск насоса;
  • ·
  • Відстань до поверхні,
тому: а) при виборі апарату необхідно звернути увагу на поєднання тиску (бар) і продуктивності (л / хв). б) не економте на аксесуарах - правильно вибрані спеціальні сопла (геометрія струменя) іноді дають ефект більший і за менші гроші, ніж сам апарат.

3. Ставлення до хімії у нас особливе: одні хімію обожнюють (і кращі з них роблять на цьому гарний фірмовий бізнес), інші хімію сприймають як щось другорядне (і миття при цьому перетворюються в щось типу: «Вам збити бруд?") . Ці крайнощі не вигадані: це реальна практика. Рекомендуємо: ставитеся до хімії як до рівноцінного елементу - що становить Ваш мийний бізнес, - не робіть цей елемент збитковим. Що стосується хімії Karcher - це дуже гідний продукт європейського рівня. До того ж економічний: хімія Karcher поставляється в концентратах. Вважайте ціни уважно!

4 Надійність. Ми пропонуємо апарати тільки професійного рівня розраховані на інтенсивну експлуатацію. Але серед них є кращі - з керамічними поршнями, і найкращі - HEAVY DUTY (особливо навантажені) стаціонарні апарати. Перевірено реальної жорсткої практикою - багатопостові стаціонарні апарати для професійної бізнес-мийки - кращий вибір, рекомендуємо: це Karcher TOP-класу!

5. «На мийці немає часу читати інструкції ...» Повірте, в цьому випадку воно у вас точно з'явиться. Реальна статистика ремонтів: за 6 років сервісу мийок в 95% випадків обладнання відмовляє з причини неправильної експлуатації: вважайте, що вигідніше - простий обладнання, або вивчення інструкцій. Зі свого боку, ми виключили з програми ряд апаратів, «тонко реагують на грубу чоловічу руку». Крім того, на всі без винятку мийки встановлюються попередні фільтри очищення води (умови гарантії). Але змусити washman'ов читати інструкції - це вище наших можливостей.

6. «Зливати або не зливати?» (Або що робити з відходами мийки). Karcher вирішив цю проблему однозначно і ефективно - системи рециркуляції: HDR 555 вимагає укладення договору з спецорганізаціямі і регулярного - 1-2 рази на рік - вивезення відходів. HDR 777 дозволяє зливати воду в господарську каналізацію. Сиситеми відносно недорогі, компактні, вирішують проблему рециркуляції води (одночасно значно економлячи на її витраті) та прийняті екологічною службою (гігієнічний сертифікат Україні).

7. Автоматичні мийки. Клієнт не любить щіток - допотопне залізо з моторошними обертовими наждаком періоду 70-х надовго відбило охоту так мити свої автомобілі. Вже краще, коли за нею доглядають «безконтактно». Це реальне світогляд сьогоднішнього клієнта. З іншого боку - клієнт не любить чекати, час коштує дорого, розширення площ - теж дорого і не завжди можливо. Виходи з цієї ситуації є: а) революційний вихід. Реальної альтернативи щітковим кухню-лабораторію немає, і тому, якщо ви не боїтеся витрачати гроші на зміну світогляду клієнтів - вибирайте цей шлях. Сучасні високопродуктивні портальні та тунельні мийки забезпечують кращу якість і окупність, навіть з огляду на великі стартові інвестиції. А з огляду на досвід сусідніх країн, у нас теж буде революція в цьому бізнесі: а піонером бути важко, але, іноді, вигідно. б) еволюційний вихід - багатопостові мийки зі стаціонарними апаратами ВД.

Наверх