1


На сьогоднішній день Автомобільна індустрія займає Досить великий, дінамічно розвівається І Досить прибутковий сегмент ринка. Послуги різніх автосервісів І автомайстерень Дуже затребувані, І потреба в кваліфікованіх майстрів зростає з шкірним днем.

Мільйони людей по всьому СВІТУ, зневірівшісь відремонтуваті Автомобіль власними силами, звертають в автосервісі. Хороше І якісне устаткування для автосервісу - Це запорука Швидкого обслуговування клієнта І того, Що ВІН неодмінно буде задоволеням, І знову звернути до Вашу майстерня. Сьогодні в автосервісах пропонують Досить широкий спектр послуг: шиномонтаж, развалсхожденіе, діагностіку, балансування коліс І багато іншого; тоб - повні комплекс за своєріднім «оздоровленню» автомобіля клієнта.

Після автосервісу машина клієнта повинна буті Чудово працює І добро віглядає. Щоб Швидко здійсніті ремонт автомобіля, провести діагностіку ВСІХ Його вузлів, необхідній спеціальній авто І сучасне, Дуже якісне обладнання. Для належної комплектації автосервісу потрібен пневматичность виробництва м'яких меблів, діагностічне, шиномонтажне та гідравлічне обладнання. У сукупності шкіряний з Вище зазначених елементів сервісу дозволити провести повна комплексно перевірку І ремонт автомобіля.

Обладнання для шиномонтажу

Верстат ТС528 представляє собою нове Покоління шиномонтажного обладнання, його призначення та гарантують Найкращі Способи бортіровкі ВСІХ тіпів покрішок, подання на світовому Ринку. Проблеми, Що виникають у зв'язку постійного розвитку сектора покрішок І дисків, І також їх конструктивних змін (покрішкі типу EMT, RFT, CRS, DSST, PAX, І т.д.), вімагають спеціфічніх рішень. З цімі моделями верстатів фірма M & B знаходится попереду ВСІХ у рішеннях існуючіх проблем І у визначенні найвищі стандартів Якості. Два ціліндра, збільшеніх в діаметрі на 80 мм, управляють чотірма самоцентрирующимися захопленості, які забезпечують надійну І міцну фіксацію диска, запобігаючі Його проворот Під годину бортіровкі покрішкі. Тільки Моделі ТС328 І ТС528 компанії M & B Engineering оснащені унікальнімі захопленні фіксації диска, які дозволяють фіксуваті диск від 10 "до 31», Що на сьогоднішній день є безпрецедентнім рішенням. ВСІ верстати, Що мают ІНДЕКС IT, комплектуються найефектівнішою системою ударного надува безкамерні шин , Яка вірішує проблеми «посадки» шини на реборд диска. У комплектацію задовольняють верстато входити TECNOHELP - прістрій для роботи з нізькопрофільнімі шинами.

Обладнання для балансування

Отже, в нашому віртуальному шиномонтажному центрі покришка одягнена на диск і очікує на процедуру балансування. Якісно відбалансували колеса автомобіля - це запорука безпеки водія на дорозі. Не секрет, що деякі автовласники і працівники шінмонтажних центрів приділяють балансуванню недостатня увага, а в результаті - непередбачувана поведінка автомобіля на дорозі, передчасний вихід з ладу шини, і як можливий і найгірших варіант такого зневажливого ставлення - ДТП. Тому, ніколи не варто піддаватися спокусі заощадити на балансуванню, а якісно провести цю процедуру допоможе обладнання фірми M & B Engineering - верстат WB640.

Це цілий комп'ютерний комплекс для балансування коліс. Він виводить на екран монітора тривимірне зображення колеса, і визначає величину і положення дисбалансу колеса під час його обертання. Програма «ALUDATA» усуває всі проблеми, пов'язані з балансуванням легкосплавних коліс. Комплектація такого стенду в себе включає:
  • монітор LCD 17 ";
  • стандартну динамічну програму;
  • 5 програм ALU;
  • 3 статичні програми (для автомобілів, мотоциклів і скутерів, установка грузиков - за допомогою «ALUDATA»);
  • 2 програми для РАХколес;
  • програму розподілу важків з метою оптимізації;
  • функцію самодіагностики.


І це ще не все. Захисний кожух дозволяє балансувати колеса до 44 »; висувна, електронна лінійка вказує точне положення приклеювання грузика; вал і муфта відомої німецької фірми HAWEKA входять в стандартну комплектацію верстата. До того ж всі комп'ютерні стенди балансування коліс компанії M & B Engineering повністю русифіковані. І ще варто відзначити одну можливість стендів цього покоління - рознесення грузиков за спицями легкосплавних коліс (патент M & B Engineering), оскільки вид дорогого, красивого колеса не повинен бути зіпсований виділяється балансувальним грузиком. Моделі з монітором додатково оснащені програмою визначення ексцентричності колеса, ультразвуковий пристрій визначає ексцентричність покришки до диска. Все це забезпечує просту, невибагливу експлуатацію стенду, що не вимагає спеціальних знань.

Обладнання з інноваціями

А тепер про «найсмачніше», про новітню розробку компанії M & B Engineering - шиномонтувальний верстат ТС555 LL, який оснащений інноваційною технологією (LL) безконтактної бортіровки гуми без монтування. Більше майстрам не потрібно турбуватися про збереження зовнішнього вигляду диска! За це відповідає передове інженерне рішення - кріплення диска на монтажну головку зі спеціального сплаву. Спеціальний захоплення допоможе майстру зняти покришку з диска без арматуру, щоб, тим самим, її не пошкодити. Стенд не тільки комплектується ліфтом, який виключає підйом і установку колеса вручну, але також оснащений і багато, багато іншими ексклюзивними інноваціями. Зазначимо тільки, що такий верстат здатний працювати з колесами діаметром до 46 », і завширшки - до 18», а впроваджені інновації дозволять скоротити час роботи і зберегти сили.

Шиномонтажне та балансувальне обладнання компанії M & B Engineering дозволить автосервісу крокувати в ногу з часом, оскільки на сьогоднішній день її продукція - це найкращий вибір. До того ж компанія надає автосервісам можливість придбати її обладнання в розстрочку на 1 рік. Для цього варто лише звернутися в авторизовані точки продажу M & B Engineering. Хороших вам покупців!

Не за горами весна, і новий сезон для автомобілістів, коли зміна зимової гуми на літню стане актуальним питанням. У нашому огляді ми представимо новинки шиномонтажного і балансувального обладнання, а також розглянемо нові тенденції у розвитку технології сервісу шин.

Компанія M & B Engineering (Італія), займає лідируючі позиції в Європі з виробництва обладнання для шиномонтажу: від напівавтоматичних, бюджетних моделей, до твору інженерного мистецтва - повністю автоматичних верстатів, що виключають важка фізична праця майстра шиномонтажного центру.

Обладнання для балансування

Наверх