1
Побутові, промислові та професійні компресори італійської фірми ОМА, що є торговою маркою концерну "ABAC Group", мають такий різноманітний модельний ряд, що важко віддати перевагу будь-якої конкретної моделі навіть в рамках однієї фірми. Основними параметрами компресора є його продуктивність і максимальний тиск, але ще необхідно звертати увагу на такі характеристики, як кількість оборотів в хвилину і конструкцію компресорної групи. Правильний вибір компресора з оптимальним співвідношенням усіх вищевказаних параметрів забезпечує надійну і безвідмовну роботу установки протягом тривалого часу.

КОАКСІАЛЬНІ КОМПРЕСОРИ

Коаксіальні компресори діляться на дві групи: масляні і безмасляних. Компактні розміри даного типу компресорів значно розширюють сферу їх застосування. Безмасляних установки застосовуються в медицині, харчовій промисловості, де необхідний чисте повітря без домішок масла. При складанні цих компресорів використовуються особливі матеріали з низьким коефіцієнтом тертя і зниженою ступенем зносу, що значно збільшує термін експлуатації установки. Масляні коаксіальні компресори широко застосовуються у всіх сферах малого бізнесу, для виконання побутових і домашніх робіт, в гаражі, на дачі і т.д. Всі внутрішні деталі змащуються допомогою системи розбризкування. Голка, розташована в нижній головці шатуна, занурюється в масло і розбризкує його по стінках циліндра і шатуна, які найбільш піддаються тертю. Всі коаксіальні компресори поставляються з пластиковими кожухами, які закривають головку і двигун установки, а також покращують потік повітря для охолодження. Завдяки унікальному технічному рішенню значно знижені витрати на виробництво, що робить компресорні установки доступними широкому колу споживачів: вал електродвигуна в цих компресорах напряму з'єднаний з валом компресорної головки. Це дозволило відмовитися від цілого ряду механічних компонентів і, що найбільш важливо, уникнути втрат потужності, які неминучі при непрямому з'єднанні. Ще одна перевага прямого з'єднання: компресорна головка працює з тією ж швидкістю, що й двигун, і забезпечує оптимальну подачу повітря.

РЕМІННІ КОМПРЕСОРИ

Для обслуговування СТО, шиномонтажей, в будівництві, у сфері обслуговування і в побуті застосовуються компресори з ремінним приводом, так як вони мають дуже великий термін служби і особливо придатні для жорстких умов експлуатації. У ремінних компресорах застосовується традиційна система ремінного приводу від електродвигуна з шківом, що обертає маховик компресорної головки. Діаметр шківа двигуна завжди менше діаметра маховика компресорної головки, оскільки маховик використовується і для повітряного охолодження компресорної головки під час роботи. Передаточне число ремінних компресорів ОМА дозволяє компресорної голівці працювати з меншою частотою обертання, що гарантує оптимальний рівень продуктивності, мастила, охолоджування і терміну служби. Для моделей ОМА типово наявність алюмінієвої головки, ребер повітряного охолодження циліндрів, великого масляного картера для поліпшення мастила, динамічно збалансованого чавунного шківа і клапанів із спеціальної зносостійкої нержавіючої сталі. Ремінні компресори поставляються в одно-або Двоступінчастому виконанні. Останні мають значно вищу продуктивність і знижений рівень шуму.

ГВИНТОВІ КОМПРЕСОРИ

Гвинтовий компресор має цілу низку переваг в організації пневмосистем промислового підприємства. Висока надійність, тривалий ресурс роботи, можливість безперервного цілодобового функціонування, низький рівень шуму та енерговитрат на куб. метр виробленого повітря є основними достоїнствами гвинтових компресорів ОМА Основою гвинтового компресора є гвинтова група, робочим елементом якої є гвинтова пара, що складається з двох взаємно зчеплених "черв'ячних" роторів. Це забезпечує більш низьке споживання електроенергії на вироблення стисненого повітря. Зазвичай, провідний ротор виконаний як гвинт з четирехзаходной різьбленням (витками), а ведений з шістьма. Таке передавальне число вважається оптимальним і зроблено для того, щоб зменшити навантаження на провідний гвинт. Повний робочий цикл стиснення здійснюється за один оборот ведучого гвинта. Особлива конструкція повітряної голівки компресорів дозволяє досягти високих вихідних даних при низьких втратах потужності. Компресори забезпечені панеллю керування і електронною системою контролю, камерою, що охолоджує і шумозахисним кожухом. Дані установки здатні забезпечувати цілодобову подачу стисненого повітря і відповідають вимогам найвибагливіших споживачів, як за продуктивністю, так і по експлуатаційних витрат.

АКСЕСУАРИ

ОМА пропонує широку гаму аксесуарів для всього асортименту компресорних установок: ресивери, осушувачі, повітряні фільтри, сепаратори і т.д.

Вертикальні ресивери. Забезпечені всіма необхідними з'єднаннями. При нерівномірної подачі повітря вони служать буфером, який надає розподіляє системі тимчасову стійкість і споживання повітря може бути вище, ніж продуктивність компресора.

Осушувачі

Використання осушувача дозволяє конденсувати більшу частину води, яка знаходиться в пароподібному стані. Застосування осушувача вирішує раз і назавжди проблеми наявності води в стислому повітрі. Серія осушувачів ЕА забезпечена високоефективної системою попереднього охолодження для роботи при високих температурах і електронної автоматичної дренажною системою, забезпечує на виході сухе повітря. Сепаратори для розділення води та олії Сепаратори серії S для розділення води і масла збирають відокремлюване залишкове масло в спеціальний контейнер, виділяючи воду, очищену від домішок, для подальшого випарювання, вміст олії в конденсаті, зливаються з повітряних компресорів, відповідає нормам екологічного законодавства. Сепаратори циклонного типу Сепаратори циклонного типу використовують відцентрову силу для видалення крапель конденсату, які утворюються в потоці стисненого повітря при зниженні температури.

Охолоджувач повітря

Застосовується для зниження температури стисненого повітря і видалення з нього утворився конденсату перед входом в основну систему.

Пристрої для зливу конденсату

Дренажні пристрої призначені для зливу конденсату, що утворюється у вторинних охолоджувачах, осушувачах, фільтрах і повітряних ресіверах. Використовуються в будь-яких системах стисненого повітря, що вимагають зливу конденсату. Випускаються з ручним, напівавтоматичним, автоматичним і електронним зливом конденсату. Фільтри для стисненого повітря Керамічний попередній фільтр серії "AQF" застосовується як фільтр відділення рідини, емульсій і твердих частинок до 3 мікрон з мінімальним опором потоку, дозволяє збільшити тривалість терміну служби установки, стійкий до високих температур і абразивним частинкам, представляє найкращий захист на початковому етапі подачі стисненого повітря . Фільтр-масловіддільник серії "APF" перехоплює типу застосовується для відділення рідини, масла і твердих частинок діаметром від 1 мікрона.

Масляні фільтри серії "AHF" аналогічні моделі фільтра APF, здатні затримувати частки рідких і твердих тіл діаметром до 0,01 мікрона і практично очищають повітря від включень і масла на 99,99%. Застосовуються як попередні фільтри для класу ACF. Вуглецеві фільтри серії "ACF": абсорбційні фільтри здатні притягувати і абсорбувати активні молекули вуглецю, тверді частинки діаметром до 1 мкм, пари і запахи після очищення масло відокремлює фільтром. Саме з цієї причини фільтр ACF повинен використовуватися після APF і AHF. Цей тип фільтрів забезпечує вихід повітря без запаху до 0,003 мг / м3.

Наверх