1


Все почалося в 1920 році в Мілуокі. Тільки що утворилася компанія «Snap-on Wrench Company» вперше застосувала революційну ідею змінних головок. Перед цим головки складали з рукояткою одне ціле. Ключі виготовлялися різних розмірів і форм. Тому невеликий комплект інструмента мав солідні габарити, непідйомний вагу і значну ціну. Це виявилося абсолютно неприйнятним для мобільної техніки. Молодий інженер - Джозеф Джонсон вирішив змінити конструкцію. Він винайшов змінні головки, які надягали і фіксувалися на ручці. Защіпніть голівку на ручці, - він вигукнув: "Snap-on"! ("Клац і готово!") Так виникла назва фірми. Перший комплект інструмента Snap-on, розроблений ним, включав в себе 10 розмірів змінних головок і п'ять різних ручок. Це давало механіку можливість використовувати 50 різних варіантів ключів. «П'ять роблять роботу п'ятдесяти!» - Це стало девізом Snap-on. Фірма відразу отримала від агентів з продажу понад 500 замовлень на комплект. Вже в 1923 році був випущений перший каталог «Snap-on Wrench Company» містив понад 50 найменувань ручного інструменту, в тому числі спеціального для автомобілів "Форд Т".

Інструмент відрізнявся відмінною якістю і механіки постійно просили розширити гаму інструменту, додати зубила, борідки, молотки і т.п. Ці інструменти продавалися під маркою "Blue-Point" ("Блакитна точка"), що була присвоєна через характерний блакитнуватого відблиску металу, який з'являвся після термічної обробки. Так як гамма спеціального інструменту розширювалася стрімко, невдовзі у складі «Snap-on Wrench Company» була утворена фірма "Blue-Point Tool Company". І це був тільки початок! Сьогодні Snap-on це більше 16000 найменувань інструменту та обладнання! Це ручний інструмент, пневмо і електро інструмент, спеціальний інструмент для ремонту двигунів, коробок передач, підвіски, кузова та інших систем мотоциклів, автомобілів, авіатехніки і спеціального устаткування, діагностичні комп'ютерні стенди, потужні підйомники, стенди для заправки кондиціонерів, інструмент для промисловості та медицини . З моменту заснування і до цього дня Snap-on залишається лідером в інструментальній галузі з незмінним успіхом задовольняючи всі зростаючі вимоги механіків.

Нижче перераховані марки є зареєстрованими торговими марками SNAP-ON INCORPORATED: SNAP-ON ®, BLUE-POINT ®,, TORQOMETER ®,, LOXOCKET ®,, ELECTROTORQ ®, STORK ®, FAST TRACK ®, LOCK'N ROLL ®, SHOPKEY ®, VERSA VOLT ®, VERSATORQ ®, VANTAGE ®

Наверх